Prezentace o Mexiku

V hodinách zeměpisu probírají žáci 7. třídy učivo o Americe. Žákyně této třídy Tereza Uhlířová si připravila velmi pěknou a vtipnou prezentaci o státě střední Ameriky - Mexiku. Spolužáci měli možnost vyzkoušet si opravdové sombrero a lidový hudební nástroj. Prezentace se Terezce velmi povedla a líbila se i spolužákům. Žáci se dozvěděli nové informace o tomto státě. Prezentaci zpracovala podle zajímavostí, které se dověděla od svého tatínka, který v Mexiku byl. Terezce děkujeme za pěknou, naučnou a vyčerpávající prezentaci a doufáme, že to ostatní spolužáky inspirovalo.