eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Školní výlet v Praze - 8. třída

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 30.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 4

Dne 24.5. a 25.5. jsme se všichni zúčastnili výletu v Praze.
Navštívili jsme Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Technické muzeum a spoustu dalších zajímavých míst. Jedna z návštěv. kterou jsme si velice užili, byla exkurze v České televizi, kde jsme mohli vidět natáčení Kouzelné školky a dozvěděli jsme se zajímavé věci. Přesouvali jsme se tramvají a metrem, kde jsme byli skoro všichni zmatení až na paní učitelky. Bydleli jsme v domově dětí a mládeže Amfora. Za tento krátký pobyt jsme získali nové kamarády, kteří byli s námi na ubytovně. Příští rok bychom mohli jet znovu, ale na jiné místo, protože se výlet vydařil. Chtěli bychom poděkovat paním učitelkám E. Bubíkové a A. Kaniové za trpělivost s námi a za výborně zorganizovaný výlet v Praze.


Adéla Kavčaková, Kateřina Jurčová 

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám