Školní výlet v Praze - 8. třída

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 30.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 4

Dne 24.5. a 25.5. jsme se všichni zúčastnili výletu v Praze.
Navštívili jsme Karlův most, Pražský hrad, Staroměstské náměstí, Václavské náměstí, Technické muzeum a spoustu dalších zajímavých míst. Jedna z návštěv. kterou jsme si velice užili, byla exkurze v České televizi, kde jsme mohli vidět natáčení Kouzelné školky a dozvěděli jsme se zajímavé věci. Přesouvali jsme se tramvají a metrem, kde jsme byli skoro všichni zmatení až na paní učitelky. Bydleli jsme v domově dětí a mládeže Amfora. Za tento krátký pobyt jsme získali nové kamarády, kteří byli s námi na ubytovně. Příští rok bychom mohli jet znovu, ale na jiné místo, protože se výlet vydařil. Chtěli bychom poděkovat paním učitelkám E. Bubíkové a A. Kaniové za trpělivost s námi a za výborně zorganizovaný výlet v Praze.

Adéla Kavčaková, Kateřina Jurčová