Projekt pro prvňáčky: „Knížka pro prvňáčka“

vkladatel: Petra Huppertová | vloženo: 14.03.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 13

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 na pozvání paní knihovnice Zdenky Šimíkové navštívili prvňáčci knihovnu společně poprvé!

Prožili jsme besedu o tom, jak se chovat ke knize a jaké knihy si můžeme vypůjčit a nebo jak se do knihovny přihlásit. A také jsme se stali účastníky projektu, který je určen pro 1. třídy a nazývá se „Knížka pro prvňáčka“. Čekají nás úkoly od královny Abecedníkové a ta nám bude připravovat nejen zajímavé úkoly, ale i trochu pohádkové. S nadšením jsme se pustili do práce, která zdokonalí naše čtenářské dovednosti.

Na závěr projektu – v červnu – nás rytíře a princezny čeká pasování na čtenáře