Lyžařský kurz

vkladatel: Jakub Karakasidis | vloženo: 22.01.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 28
Letos nám konečně počasí přálo! Super lyžařské podmínky, podmíněné hlavně dostatkem sněhu, ale i dobře upravenými sjezdovkami zapříčinilo, že jsme si kurz všichni užili. Nejdřív děti z páté třídy absolvovaly kurz na Lazeňském Vrchu a týden poté třída osmá na Miroslavi. Všichni svědomitě plnili pokyny instruktorů a učili se na lyžích a snowboardech. Velké poděkování patří majitelům vleků, kteří nám, Lipovákům, upravili cenu pernamentky a je o nás vždy dobře postaráno.