Vodácký kurz

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 16.06.2016 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 24

23.5. jsme vyrazili "vlakobusem" směr Ruda nad Moravou na náš vodácký kurz. Skupina B šla na vodu, kde dokončila základní vodácký výcvik. V poledne se skupiny vyměnily a postupně se obě přesunuly do Rapotína - penzion Losinka, ve kterém jsme byli ubytováni po celou dobu kurzu 23.5.-27.5. Další den se skupina B  po snídani vydala na půldenní vodáckou etapu. Skupina A šla na exkurzi do Ruční papírny Velké Losiny. Obě skupiny dorazily na ubytovnu v 11:30h. Těsně před obědem jeden ze spolužáků spadl na schodech a museli jsme volat sanitku. Paní učitelka Bubíková jela se  sanitkou do nemocnice v Šumperku. Hned po obědě šel pan ředitel místo paní učitelky na exkurzi do papírny se skupinou B. Ve středu se vydala skupina B na celodenní vodáckou etapu. Skupina A měla návštěvu města Šumperku. Prošli jsme si celé město a také shlédli okolí města z radniční věže. Odpoledne jsme navštívili zámek ve Velkých Losinách. Ve čtvrtek jsme se opět prohodili a měli stejný program jako předešlý den. Večer jsme se sešli u táboráku, kde se zpívalo. Poslední den vodáckého kurzu jsme zažili výborné překvapení, na které nezapomeneme. Po tomhle překvapení jsme se vydali na autobus, kterým jsme odcestovali domů. Loučení bylo smutné. Hlavní poděkování patří panu řediteli za organizaci celého kurzu a Martinu a Milanovi Bortelovým - nejlepším vodáckým instruktorům. Děkujeme!

Za 7. třídu - ADÉLA DUTKOVÁ, ADÉLA KAVČAKOVÁ, MARTIN IVAN A MILOŠ FILLER