eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Vodácký kurz 2017

vkladatel: Petra Huppertová | vloženo: 09.06.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 2

V termínu od 29.5. do 2.6. byla 7.třída na vodáckém kurzu. A když řeknu, že to bylo opravdu úžasné, věřím, že mluvím za všechny. Nikdo z nás nevěděl, co nás tam čeká a hádám, že nikoho ani nenapadlo, jaké skvělé chvíle zažijeme. Po celý pobyt se o náš program perfektně postarali instruktoři Milan a Martin Bortelovi (Jack a Mates),pan ředitel a v neposlední řadě také paní učitelka Cenková. Těmto lidem bychom rádi takto poděkovali. Hodně nás toho naučili a perfektně jsme se s nimi pobavili. Nebyli nám jen úžasnými instruktory, ale také skvělými kamarády a společníky. S nimi se tento týden zdál delší a jsem si jistá, že každému bylo líto, že to trvalo pouze týden. Získali jsme nové zkušenosti a zažili mnoho skvělých zážitků. Každý si to na kurzu užil. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni. Takže moc děkujeme za skvělý kurz,nové zkušenosti, 2 nové kamarády a přijetí do vodácké party!

Za 7. ročník Lucie Huppertová

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám