Vodácký kurz 2017

vkladatel: Petra Huppertová | vloženo: 09.06.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 2

V termínu od 29.5. do 2.6. byla 7.třída na vodáckém kurzu. A když řeknu, že to bylo opravdu úžasné, věřím, že mluvím za všechny. Nikdo z nás nevěděl, co nás tam čeká a hádám, že nikoho ani nenapadlo, jaké skvělé chvíle zažijeme. Po celý pobyt se o náš program perfektně postarali instruktoři Milan a Martin Bortelovi (Jack a Mates),pan ředitel a v neposlední řadě také paní učitelka Cenková. Těmto lidem bychom rádi takto poděkovali. Hodně nás toho naučili a perfektně jsme se s nimi pobavili. Nebyli nám jen úžasnými instruktory, ale také skvělými kamarády a společníky. S nimi se tento týden zdál delší a jsem si jistá, že každému bylo líto, že to trvalo pouze týden. Získali jsme nové zkušenosti a zažili mnoho skvělých zážitků. Každý si to na kurzu užil. Všichni jsme byli nadmíru spokojeni. Takže moc děkujeme za skvělý kurz,nové zkušenosti, 2 nové kamarády a přijetí do vodácké party!

Za 7. ročník Lucie Huppertová