Táhneme za jeden provaz

vkladatel: Jakub Karakasidis | vloženo: 01.11.2016 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 9
V pátek 21. 10. 2016 pořádala Policie ČR další ročník branného závodu pod názvem Táhneme za jeden provaz.

Disciplíny byly zaměřeny především na fyzickou zdatnost, zručnost, postřeh a všeobecné znalosti z oblasti integrovaného záchranného systému. Sjel se hojný počet základních škol z celého okresu a všichni si s sebou přivezli dobrou náladu a bojovného ducha. Našim žákům se již tradičně na tomto závodu daří a i letos tomu nebylo jinak.

Starší žáci 1. místo - Dorota Dianová, Martin Ivan, Milan Kubíček.

Mladší žáci 2. místo - Veronika Jarošová, Jiří Kročák, Michal Havlík.

Blahopřejeme!!!!!!                                                                                                  Jakub Karakasidis