eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Pohár rozhlasu

vkladatel: Jakub Karakasidis | vloženo: 24.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 4

 

 

19. 5. 2017 se naši žáci zúčastnili atletického závodu v Jeseníku. Soutěžilo se v následujících disciplínách: 60 m, 1500 m, výška, dálka, koule, štafeta.

 

Musím všechny naše závodníky opět pochválit za vynikající výsledky. Posuďte sami. 

 

Naše výsledky:

 

 

 

Mladší žákyně: 60. m. - V. Jarošová 1. místo, L. Najdeková 8.m.,

 

                           600.m - L. Huppertová 5. místo

 

                          kriketový m. - V. Jarošová 2. m., L. Najdeková 6. m.

 

                           skok daleký - L. Najdeková 3. místo 

 

                           Ivan+Jetel+ O. Kubíček+M. Kubíček – štafeta

 

 

 

 

 

Mladší žáci: 60m. - V Duda 1.místo, L. Prudil 3.m.

 

                    1000m. -  M. Havlík 4.m. , M. Bartoš 5. místo

 

                     skok vysoký - V. Duda -6. místo

 

                     skok daleký - L. Prudil 5.m., K. Havlíček 13. m.

 

                     kriket. míček - M. Bartoš  - 4. m., K Havlíček 7.m.

 

                     štafeta - 2. místo 

 

 

 

Starší žákyně: 60 metrů - R. Prokšenková - 8.m., A Kavčáková - 9. m.

 

                         800m. - A. Kavčáková -8.m. a D. dianová - 9.m. 

 

                         skok daleký - 3. místo. D. Dianová, 4. m. K. Jurčová, 8m. K.Skoupilová

 

                         Vrch koulí - 2.místo  - K. Skoupilová, 9.m. - K. Jurčová, R. Prokšenková

 

                         Štafeta - 2. místo 

 

Starší žáci: 60 m. - M. Ivan -1.místo, P. Najdek 2. místo, J. Arnošt - 6.m.

 

                   1500m. - M. Ivan -6.místo

 

                    Skok daleký - P. Najdek - 2. místo, M. Kubíček - 8. místo

 

                    Skok vysoký - J. Jetel - 1. místo

 

                   Vrch koulí - J. Arnošt - 1. místo, J. Geist - 2. místo

 

                    Štafeta - 1. místo 

 

 

 

 

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám