Školní parlament

K čemu slouží?

Školní parlament má za úkol řešit problémy, vyslechnout požadavky a návrhy, zvážit je a poté je i zrealizovat. To znamená - když se nám ve škole něco nelíbí, nebo bychom chtěli něco zlepšit, je to jedna z možností, jak toho docílit. K tomuto účelu si třída zvolí své zástupce, kteří budou prosazovat a prezentovat požadavky na jednotlivých zasedáních.

Za kým jít?

• se svými nápady na změnu nebo zlepšeními se žáci mohou obrátit na zástupce své třídy
  • pokud by měli jakýkoliv problém stímto úkonem, mohou vyhledat i zástupce tříd jiných, nebo zástupce učitelů
  • není žádný důvod se bát, nebo stydět se za jakoukoliv připomínku

Kliknutím zde naleznete zápisy ze zasedání Školního parlamentu (nebo je přímo hledejte v sekci Články - Školní parlament).

Stanovy Školního parlamentu naleznete zde.

Níže jsou uvedeni zástupci, kteří vám budou k dispozici, ochotní vás vyslechnout či vám pomoci.

Školní rok 2014/2015

Učitelé