Medaile MŠMT pro paní učitelku Šustrovou

vkladatel: Gejza Sóky | vloženo: 01.04.2017 | počet komentářů: 0

V úterý 28.3.2017 udělovala paní ministryně školství medaile MŠMT. Jednou z oceněných byla i paní učitelka z naší školy - Mgr. Věra Šustrová.

Medaile 2.stupně jí byla udělena u příležitosti významného životního jubilea, které oslaví v tomto školním roce, za její celoživotní práci ve školství. Jako ocenění za její aktivity spojené s životem školy směřující k žákům, rodičům i kolegům.

Je skvělé, že výbor, který o udílení těchto medailí rozhoduje, dohlédl až na Jesenicko a práci paní učitelky ocenil. Kolegyni Šustrové moc blahopřejeme a děkujeme.

Mgr.Gejza Sóky, ředitel školy