eŽákovská

Pracovní pozice: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová-lázně

V souladu s § 30 zákona č.262/2006 Sb. - Zákoník práce vyhlašuje ředitel školy

Výběrové řízení na pracovní pozici: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Kvalifikační předpoklady: dle § 7, odst.1 zákona č.563/2004 Sb. - O pedagogických pracovnících

Nabídka: úvazek 1,00; pracovní poměr na dobu určitou: do 30.6.2018, odměňování dle Nařízení vlády č.564/2006 Sb. v platném znění

Předpokládaný nástup: 1.9.2017

Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů, splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle z.č.563/2004 Sb. - § 3,4

Uchazeči pošlou přihlášku do výběrového řízení (písemně nebo e-mailem) nejpozději do 12.6.2017 do 15:00 včetně strukturovaného životopisu a dokladů o dosaženém vzdělání, eventuelně praxi v ZŠ

Kontakty: reditel@zslipova.cz, 733 634 266

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Využití tělocvičny

V případě zájmu o rezervaci telocvičny si v rozvrhu vyhledejte vyhovující volný čas a kontaktujte zástupkyni ředitele školy Mgr. Jarmilu Raindlovou nejlépe e-mailem na adresu jraindlova@zslipova.cz, případně telefonicky na číslo 584 421 267, klapka 25
Platnost od 07.09.2016 do 30.06.2017

pondělí

08:00 - 09:35 : Mateřská škola
08:40 - 16:00 : Základní škola
12:35 - 13:35 : Školní družina
15:45 - 18:45 : SK Lipová-lázně - od 21.11.
19:00 - 20:00 : Florbal - DKV Olomouc (V. Slavík)

úterý

07:00 - 07:45 : Florbal
08:00 - 08:40 : Mateřská škola
08:50 - 12:30 : Základní škola
13:15 - 14:45 : Yesdance, p. Sroková (od 31.1.2017)
16:00 - 18:00 : TJ Bernjamínci SK Lipová-lázně (11 - 04)
18:00 - 19:30 : Policie ČR

středa

08:00 - 09:40 : Mateřská škola
09:40 - 12:25 : Základní škola
12:35 - 13:20 : Sportovní kroužek - 4.+5.
13:50 - 15:20 : Základní škola
15:30 - 17:00 : OU a PrŠ Lipová-lázně (P. Macko)
17:00 - 18:00 : Hasiči - J. Kuchař
18:00 - 19:30 : Nohejbal (R. Šesták)
19:30 - 20:30 : Fotbal - F. Kania

čtvrtek

07:00 - 07:45 : Florbal - CH 6.+7.
08:00 - 08:40 : Mateřská škola
08:50 - 15:20 : Základní škola
12:35 - 13:35 : Školní družina
16:00 - 17:30 : Fotbal - benjamínci (SK Lipová-lázně) - listopad - duben
17:30 - 19:00 : Fotbal - žáci (SK Lipová-lázně) - prosinec - březen
19:00 - 20:00 : Florbal - Tělovýchova Lipová-lázně (V. Slavík)

pátek

07:00 - 07:45 : Florbal - D 6.-9.
07:55 - 13:30 : Základní škola
13:30 - 15:00 : Školní družina
19:00 - 21:00 : SK Lipová - muži (F. Kania) - od 11.11.

sobota

neděle

hlavickahlavickaNačítám