eŽákovská

Pracovní pozice: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová-lázně

V souladu s § 30 zákona č.262/2006 Sb. - Zákoník práce vyhlašuje ředitel školy

Výběrové řízení na pracovní pozici: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Kvalifikační předpoklady: dle § 7, odst.1 zákona č.563/2004 Sb. - O pedagogických pracovnících

Nabídka: úvazek 1,00; pracovní poměr na dobu určitou: do 31.8.2018, odměňování dle Nařízení vlády č.564/2006 Sb. v platném znění

Předpokládaný nástup: 1.9.2017

Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů, splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle z.č.563/2004 Sb. - § 3,4

Uchazeči pošlou přihlášku do výběrového řízení (písemně nebo e-mailem) včetně strukturovaného životopisu a dokladů o dosaženém vzdělání, eventuelně praxi v ZŠ

Kontakty: reditel@zslipova.cz, 733 634 266

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Projekt - Den jazyků

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 04.04.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 8

Jedním ze základních vzdělávacích cílů  povinné školní docházky je získat schopnost a dovednost doruzumívat se v cizím jazyce. Všichni žáci naší školy začínají již v 1. ročníku s výukou anglického jazyka a v 7. ročníku mají povinný druhý cizí jazyk, u nás si vybírají mezi německým a francouzským jazykem.

Mezi základní dovednosti komunikace v cizím jazyce patří schopnost porozumět, komunikovat písemně a ústně. Pro každného z nás je nejtěžší mluvit v cizím jazyce. Všichni žáci 2.stupně si 29. 3. 2017 v rámci projektového dne Den jazyků vyzkoušeli, že jsou schopni hovořit v cizím jazyce a že jim ostatní spolužáci rozumí, což je také důležité. 

Žáci si připravili pestré komunikační aktivity - situační dialogy (u lékaře, v restauraci, nakupování atd.), dále prezentace o cizích zemích, o jejich slavných osobnostech, gastronomii, sportech, divadelní pohádku, recitační a  hudební vystoupení. Všichni šesťáci mluvili anglicky, žáci starších ročníků hovořili anglicky, německy nebo francouzsky.

Po konverzačních aktivitách jsme se přemístili na školní hřiště, kde si děvčata i chlapci zahráli fotbal.

Základní cíl projektu byl splněn, žáci si vyzkušeli mluvit v cizím jazyce před stovkou posluchačů, dozvěděli se spoustu nových informací z reálií cizích zemí a snad získali větší motivaci ke studiu cizích jazyků. 

Chtěla bych poděkovat kolegům p.u. Karakasidisovi, p.u. Kaniové, p.u. Ingrové a p.u. Huppertové za přípravu projektového dne.

 

Eva Bubíková

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám