eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Jak jsme pekli chleba

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 10.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 28

My, 5.třída, jsme se rozdělili do čtyř skupin. Každá skupina si předem připravila svůj recept a donesla všechny potřebné suroviny. Společně jsme vážili, sypali, míchali, čekali na kvásek, tvarovali bochníky,  čekali na kynutí a nakonec konečně pekli. Ale museli jsme čekat do druhého dne, než chlebíček vychladl. Pak jsme ochutnávali. Nejen my, malí kuchaříci, ale rozdělili jsme se s ostatními učiteli i kuchařkami. A zbylo i na doma. Chlebíčky se všem náramně povedly. Prý už se můžeme vdávat. Zvládli jsme i závěrečný, neoblíbený úklid.

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám