Jak jsme pekli chleba

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 10.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 28

My, 5.třída, jsme se rozdělili do čtyř skupin. Každá skupina si předem připravila svůj recept a donesla všechny potřebné suroviny. Společně jsme vážili, sypali, míchali, čekali na kvásek, tvarovali bochníky,  čekali na kynutí a nakonec konečně pekli. Ale museli jsme čekat do druhého dne, než chlebíček vychladl. Pak jsme ochutnávali. Nejen my, malí kuchaříci, ale rozdělili jsme se s ostatními učiteli i kuchařkami. A zbylo i na doma. Chlebíčky se všem náramně povedly. Prý už se můžeme vdávat. Zvládli jsme i závěrečný, neoblíbený úklid.