Kliknutím na jednotlivý bod stáhnete požadovaný dokument

1) Cykloturistický kurz - termín, místo, program, cena, vybavení s sebou

2) Lyžařský kurz (5. a 6. ročník) - termín, místo, program, cena, vybavení s sebou

3) Lyžařský kurz (8. ročník) - termín, místo, program, cena, vybavení s sebou

4) Vodácký kurz - termín, místo, program, cena, vybavení s sebou

5) Vysokohorská turistika - termín, místo, program, cena, vybavení s sebou

6) Vážení páťáci - informace pro žáky a jejich rodiče z 5. ročníku o aktivitách na 2. stupni naší ZŠ

7) Volitelné předměty - seznam volitelných předmětů v jednotlivých ročnících pro daný (a v závěru pro nový) školní rok (aktualizováno pro školní rok 2013/2014)

8) Potvrzení o bezinfekčnosti - prohlášení, které žák odevzdá při odjezdu na kurz (vyplňujte nejvýše 3 dny před odevzdáním)

9) Druhy hodnocení v el. žákovské

10) Seznam alergenů (školní jídelna)

11) Cena stravného (školní jídelna)