Recitační soutěž - 2. stupeň

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 22.02.2017 | počet komentářů: 0

Dne 21. 2. 2017 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2017. Soutěže se zúčastnilo 13 žáků ze 6. a 7. třídy - 3. kategorie a 8 žáků z 8. - 9. třídy - 4. kategorie. Všichni žáci si zvolili text dle vlastního výběru, měli jsme tak možnost porovnat dramatické ztvárnění básnických i prozaických textů. Porota ve složení - paní učitelky: Anna Kaniová, Petra Huppertová a Eva Bubíková - měla velmi těžký úkol, neboť všichni soutěžící se snažili a předvedli velmi pěkné a zdařilé výkony. Přesto jsme musely stanovit pořadí a vybrat žáky do okresního kola. Do okresního kola přehlídky dětských recitátorů, které se uskutečnění v pondělí 13. března 2017 v Jeseníku, postupují:

3. kategorie - Eliška Matějíčková (1. místo), Lucie Huppertová (2. místo), Ivana Jarůšková (3. místo)

4. kategorie - Zuzana Šteiglová (1. místo), Simona Koňařová (2. místo), Adéla Dutková (3. místo).

Všem žákům děkujeme za účast a gratulujeme postupujícím do okresního kola.

Eva Bubíková