eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Slavnostní ukončení školního roku

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 04.07.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 16

Ve čtvrtek 29.6. se Národní dům v Lipové zaplnil do posledního místečka. Zhodnocením celoroční práce, představením vyznamenaných a oceněných žáků ředitel školy uzavřel další úspěšný školní rok. Kytičkou, poděkováním, přáním a slzami v očích se loučili deváťáci se svou třídní učitelkou a celou základní školou. Před očima přítomných zrekapitulovali svůj devítiletý pobyt ve škole prezentací fotografií ze školních akcí a představili své budoucí plány. Tradičně je posledním zvoněním ze školy vyprovodili ti, které 1.září sami vedli poprvé do školních lavic. Svou dlouholetou aktivní práci ve škole zakončily i p. uč. Alena Králová a Jarmila Raindlová. Popřejme všem, aby se jim v nových rolích dařilo.

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám