Slavnostní ukončení školního roku

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 04.07.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 16

Ve čtvrtek 29.6. se Národní dům v Lipové zaplnil do posledního místečka. Zhodnocením celoroční práce, představením vyznamenaných a oceněných žáků ředitel školy uzavřel další úspěšný školní rok. Kytičkou, poděkováním, přáním a slzami v očích se loučili deváťáci se svou třídní učitelkou a celou základní školou. Před očima přítomných zrekapitulovali svůj devítiletý pobyt ve škole prezentací fotografií ze školních akcí a představili své budoucí plány. Tradičně je posledním zvoněním ze školy vyprovodili ti, které 1.září sami vedli poprvé do školních lavic. Svou dlouholetou aktivní práci ve škole zakončily i p. uč. Alena Králová a Jarmila Raindlová. Popřejme všem, aby se jim v nových rolích dařilo.