eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Helpíkův pohár - celostátní kolo

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 19.06.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 16

V sobotu 27.6. se dvě dvoučlenná družstva děvčat z 5.třídy vypravila zúročit své základní znalosti o první pomoci do celostátního kola ve Velkých Losinách. Den se sluníčkově vydařil a děvčata plnila připravené záludné úkoly v konkurenci s dalšími posádkami z celé České republiky. Vůbec se neztratila. Dvojice Anna Harbichová a Radka Svobodová obsadily ve velké konkurenci nakonec 10. místo a Romana Koňařová s Terezkou Vyroubalovou skončily jen o jedno místo za nimi jedenácté. Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám