Helpíkův pohár - celostátní kolo

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 19.06.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 16

V sobotu 27.6. se dvě dvoučlenná družstva děvčat z 5.třídy vypravila zúročit své základní znalosti o první pomoci do celostátního kola ve Velkých Losinách. Den se sluníčkově vydařil a děvčata plnila připravené záludné úkoly v konkurenci s dalšími posádkami z celé České republiky. Vůbec se neztratila. Dvojice Anna Harbichová a Radka Svobodová obsadily ve velké konkurenci nakonec 10. místo a Romana Koňařová s Terezkou Vyroubalovou skončily jen o jedno místo za nimi jedenácté. Všem děvčatům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.