eŽákovská

Pracovní pozice: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Základní škola a mateřská škola J. Schrotha, Lipová-lázně

V souladu s § 30 zákona č.262/2006 Sb. - Zákoník práce vyhlašuje ředitel školy

Výběrové řízení na pracovní pozici: Učitel(ka) ZŠ - 1.stupeň

Kvalifikační předpoklady: dle § 7, odst.1 zákona č.563/2004 Sb. - O pedagogických pracovnících

Nabídka: úvazek 1,00; pracovní poměr na dobu určitou: do 31.8.2018, odměňování dle Nařízení vlády č.564/2006 Sb. v platném znění

Předpokládaný nástup: 1.9.2017

Požadavky: splnění kvalifikačních předpokladů, splnění předpokladů pro výkon činnosti pedagogického pracovníka dle z.č.563/2004 Sb. - § 3,4

Uchazeči pošlou přihlášku do výběrového řízení (písemně nebo e-mailem) včetně strukturovaného životopisu a dokladů o dosaženém vzdělání, eventuelně praxi v ZŠ

Kontakty: reditel@zslipova.cz, 733 634 266

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Krajské kolo Helpíkova poháru

vkladatel: Jarmila Raindlová | vloženo: 10.05.2017 | počet komentářů: 0 | počet fotografií: 20

3. dubna se po besedě záchranáře Jiřího Jelínka probojovala tři dvoučlenná družstva páté třídy do krajského kola soutěže "O Helpíkův pohár". Počasí hlídkám moc nepřálo, přesto se statečně vydali Roman Stehlík s Filipem Dudychou, Romana Koňařová s Terezou Vyroubalovou a Radka Svobodová řešit zapeklité zdravotní úkoly, které jim jeseničtí záchranáři ve spolupráci s hasiči připravili. Na prvním stanovišti obvazovali pořezanou ruku s žilním krvácením, na druhém stanovišti museli u figuranta nejprve zranění zjistit a pak ošetřit zlomeninu a rozbitou hlavu, na třetím stanovišti na figuríně prováděli masáž srdce. Posledním úkolem dvojic bylo slaňování z věže hasičské zbrojnice. Nezalekli se a všichni úspěšně přistáli na ploše. A pak čekali na vyhlášení výsledků. Čas jim zpříjemnila prohlídka hasičské zbrojnice s odborným výkladem jednoho z přítomných hasičů. Naše škola byla nakonec velmi úspěšná. Děvčata Romana a Tereza obsadily 5.místo z 18 hlídek celého okresu a Radka, i když nakonec zůstala sama, vyhrála 1.místo a pohár pro školu. Děvčata postoupila a už se těší do celostátního kola, které se koná 27.5. v areálu zdraví ve Velkých Losinách. Děkujeme všem za reprezentaci školy a děvčatům gratulujeme za umístění. Určitě jim budeme držme pěstičky.

Fotogalerie

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám