eŽákovská

Slavnostní zahájení školního roku

Vážení žáci, rodiče, prarodiče, ...

konec prázdnin se rychle blíží a je již potřeba přemýšlet o začátku září, a proto:

Slavnostní zahájení školního roku 2017/2018 se uskuteční tradičně před školou, v pondělí 4.9.2017 od 8:00 hodin.

V případě deště jako náhradní řešení proběhne zahájení v tělocvičně - příchod bočním vchodem do tělocvičny kolem školy.

Školní aktivity dne 4.9.2016 skončí v 9:35 pro celou školu společně.

Mgr. Gejza Sóky, ředitel školy

Bohužel potřebujete FLASH.

Dětská scéna 2017

vkladatel: Eva Bubíková | vloženo: 16.03.2017 | počet komentářů: 0

V pondělí 13. 3. 2017 se sešli recitátoři ve středisku Duha Jeseník, které organizovalo okresní kolo recitační soutěže Dětská scéna 2017. Naši školu ve čtyřech kategoriích reprezentovalo 11 žákyň. V 1. kategorii (žáci 2. - 3. třídy) postoupily do krajského kola Klaudia Kratochvílová a Viktoria Heckelová. Ve 2. kategorii (žáci 4. - 5. třídy) postupuje Zuzana Filipová. Žáci 6. - 7. třídy tvoří 3. kategorii. Zuzana Šteiglová postupuje ve 4. kategorii (žáci 8. - 9. třídy). Všem žákyním děkujeme za vzornou reprezentaci školy, postupujícím do krajského kola v Olomouci  gratulujeme a budeme držet palce v pátek 7. 4. 2017. Dále děkujeme všem vyučujícím, které pracovaly s vervou a plným nasazením s našimi žáky při přípravě školního i okresního kola recitační soutěže.

 Eva Bubíková 

Komentáře

Pouze registrovaní a přihlášení uživatelé mohou komentovat!
Zatím žádné komentáře, buďte první!
hlavickahlavickaNačítám